BAŞKANIN MESAJLARI

Geri

BAŞKAN'IN MESAJLARI

Başkanın Mesajı

Kıymetli Ayaşlılar,

Memleketimizin hak ettiği yerel yönetimi görebilmek adına doğduğum, büyüdüğüm bu güzel ilçe için, benim nazarımda anlamı ve sorumluluğu büyük olan başkanlık makamına sizlerce layık görüldüm. 5 yıllık görev sürem sonunda yine sizlerin huzuruna çıkacağım. Bu bilinçle görevime başlıyorum. Belediyecilik siyaset işi görünse de daha çok insana sunulan hizmetlerle anılması gereken bir nevi okuldur. Bu belediye, Ayaşlıların belediyesidir ve ayrım yapmadan herkesin derdini, sevincini paylaşacağı bir alan olacaktır. Bu sebeple parti rozetini bir kenara bırakıyor ve herkesin başkanı olacağımı, kapımın herkese açık olacağını şimdiden taahhüt ediyorum.

Kaybedecek vaktimiz yoktur, ilçemizde belediyecilik anlamında yıllarca bekleyen her türlü hizmeti belli bir plan dahilinde gerçekleştirmeye çalışacağız.

Bu yüzden " Kazanan AYAŞ olacak" söylemiyle yola çıktık. Altına imzamı atacağım her türlü evrakta herkesin faydasını gözeteceğim. Şeffaf bir yönetim göreceksiniz. Liyakatli kadrolar oluşturarak var gücümle çalışıp onlara liderlik edeceğim.

İlçemizin adını başkentte yaraşır biçimde yeniden hatırlatmak için, emeklimiz için, esnafımız için, gençlerimiz için her gün memleket faydası için çalışacağım.

Bu yolda fikrime güvenen, benden can-ı gönülden desteğini esirgemeyen kıymetli hemşerilerim, hepinizi yürekten saygı ve sevgiyle selamlıyorum.