Başkan Yardımcıları

Hikmet GEZER

1965 Ayaş doğumludur. Üniversite mezunudur. Ticaretle uğraşmaktadır. 2 dönem muhtarlık yapmıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Muhsin YILMAZ

1962 Kağızman doğumlu Muhsin Yılmaz 1992 yılında askerlik görevini yapmış, evli ve 3 çocuk babasıdır. Yılmaz, ilköğrenimini Kağızman'da, orta ve lise öğrenimini Niğde’de tamamlamıştır. Üniversite hayatına inşaat mühendisliği bölümüne girerek başlayan Yılmaz, bu bölümden ayrılarak Anadolu Üniversitesi İktisat bölümüne kayıt yaptırarak lisans eğitimini tamamlamıştır.

BULUNDUĞU GÖREVLER;

İller Bankası 5.Bölge Müdürlüğü Çamlıdere Sürveyanlığı, M.E. B. Öğretmen Okulları Genel Müdürlüğü Memur, M.E.B Personel Genel Müdürlüğü Personel Atama Şefi, Başbakanlık Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğü , Devlet Bakanı (Sn. M.V.DİNÇERLER) Basın Müşaviri, Devlet Bakanı (Sn. Mehmet YAZAR) Danışmanı, Devlet Bakanı (Sn. Cemil ÇİÇEK) Danışmanı, Devlet Bakın (Sn. M.V.DİNÇERLER) Özel kalem Müdürü, TBMM'ye Genel Sekreterliği (Sn. M.V.DİNÇERLER ve ESKİŞEHİR Milletvekili Sn. Hanifi DEMİRKOLUN Danışmanlığı), Mevzuatı Geliştirme Genel Yayın Müdürlüğü Personel, İdari İşler, Evrak ve Bütçe Şube Müdürlüğü, Başbakanlık Teftiş Kurulu Başkanlığı Bütçe Şube Müdürlüğü, İskenderun Çimento Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği, Göller ve Su Havzaları İşletmesi A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği, SEKA Türkiye Selüloz ve Kağıt Fab. A.Ş. Denetim Kurulu Üyeliği..

© 2016 Ayaş Belediyesi